Forum www.pitak.fora.pl Strona Główna www.pitak.fora.pl
Pitakowie pochodzą z królewskiego grodu
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Władysław Pitak - Logopeda

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pitak.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia, komunikaty, informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marion
Gość






PostWysłany: Pon 1:17, 26 Sie 2019    Temat postu: Władysław Pitak - Logopeda

.

Nie rezygnuj ze zdrowia
Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Ośrodek Terapii Nerwic, Wad i Zaburzeń Mowy
Pieczarek 4, Koszalin Tel. 600-809-254 lub 94-340-60-06

[link widoczny dla zalogowanych]





Opinie :

W.B. Wiśniewscy
Użytkownik zweryfikowany

17 marca 2017 Lokalizacja: Ośrodek Terapii Nerwic, Wad...więcej
U naszego 3 letniego dziecka pediatra podejrzewał opóźnienie w mówieniu i polecił nam wizytę u logopedy specjalisty. Bardzo nam zależało aby trafić do kogoś dobrego i znaleźliśmy dosyć szybko. Na tej stronie najwięcej dobrych opinii ma pan dr Władysław Pitak w Logosie. Po kilku wizytach nauczyliśmy się być terapeutami i zaczęliśmy widzieć efekty naszej pracy. Może to wydać się dziwne, ale pan Pitak pokazywał nam jak pomagać dziecku i sprawdzał jak dajemy sobie radę. Dowiedzieliśmy się , że gdzie indziej rodziców nie wpuszczają do gabinetu logopedycznego i to jest dla nas dziwne, bo trzeba przecież pomagać nie tylko dziecku ale też rodzicom. Dziękujemy. Wiśniewscy.
________________________________________

hagart
Użytkownik zweryfikowany
12 sierpnia 2015

Polecamy pana Władysława Pitaka. Byliśmy u niego z dzieckiem kilka razy w czasie naszego pobytu wakacyjnego pobytu w Polsce. Co możemy powiedzieć? Jest to starszy pan bardzo solidnie wykształcony logopeda, muzykoterapeuta, który leczy bardzo nowocześnie i z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Ale , co najważniejsze jest wymagający od rodziców wobec ich dzieci. To nam się podobało. A przy tym jest rzeczowy, spokojny i wyrozumiały. Bardzo dobry terapeuta. Polecamy.
________________________________________

Maria z Gdyni
Użytkownik zweryfikowany
28 listopada 2012

Szanowny Panie Doktorze, zwracam się do pana z podziękowaniem za fachową i pełną poświęcenia pomoc w odzyskaniu mowy mojemu mężowi po udarze mózgu. Teraz wiem, że dzięki panu mogliśmy razem z moimi córkami dobrze zaopiekować się moim mężem i po kilku miesiącach rehabilitacji możemy z nim rozmawiać po ludzku, a nie domyślać się co chce , a nie może nam powiedzieć. Jeszcze raz serdecznie dziękuję, a do podziękowań dołącza się mój mąż Marian.
________________________________________

Ola R.
Użytkownik zweryfikowany
5 kwietnia 2012

Jest świetnym ,kompetentnym o wysokiej kulturze osobistej logopedą, posiadającym rozległą wiedzę i doświadczenie . Po dwóch wizytach wiedziałam, że trafiłam do dobrego specjalisty. Teraz ćwiczę oddychanie , relaksację i trening autogenny i powoli przestaję się jąkać. Wdzięczna pacjentka Ola
________________________________________

Anna Masztalerz
8 lutego 2012

Byłam z dzieckiem bo się jaka i nie wymawia "r " i jestem pod wrażeniem. To dobry specjalista, spokojny i mądry.. Podobało mi się że zauważył u mnie nerwicę i dał mi też cwiczenia. Wizyta trwała aż 70 minut. dziekuję panie doktorze Pitak i polecam PANA wszyStkim.
________________________________________

Piotr Piotrowski
Użytkownik zweryfikowany
16 stycznia 2012

Mówi się , że zdrowi nie siedzą w poczekalni do lekarza. I to jest prawda, ale ja jestem zdrowy i bardzo mnie zainteresował ten portal . Postanowiłem sprawdzić, jakie opinie mają koszalińscy specjaliści. Znalazłem kilku, ale żaden z nich nie ma tak dobrych opini jak W.Pitak. Najfajniejsze jest to, że znam tego logopedę, bo kiedyś do niego chodziłem z trudnym do usunięcia seplenieniem. Chodziłem prawie 4 miesiące, co tydzień razem około 15 wizyt. Od kilku lat jest wziętym dziennikarzem i w radiu mówi się , że mam najlepszą dykcję. To zasługa przede wszystkim mojego niegdyś logopedy W.Pitaka. Stawiam najwyższą ocenę. Władysław Pitak to bardzo dobry logopeda.
________________________________________

Ania z Pomorza
25 sierpnia 2010

Bałam się że jak pójdę do logopedy, to mnie wyśmieje że przychodzę z jakimiś wymyślonymi problemami, ale okazało się, że ten logopeda w Koszalinie słusznie ma dobre opinie, bo jest wyrozumiały,a co najważniejsze - potrafi wysłuchac i cierpliwie tłumaczy jakie cwiczenia wykonywać w domu.

I jeszcze jedno: do domu dostałam 2 płyty dvd z ćwiczeniami które mogę samodzielnie wykonywac. Teraz wystarczy, że raz na jakiś czas zadzwonie do mojego logopedy i złoże relację ze swoich postępów. Rozmowa może być nagrywana przez obie strony, a potem na jej podstawie ma dostać nowe ćwiczenia.

To bardzo wygodne, bo mieszkam 200 km od Koszalina i dzięki nowoczesnej technice i internetowi nie musze tak często jeżdzić na wizyty. Pozdrawiam p. Władysława Pitaka i polecam go, bo według mnie jest to najlepszy logopeda jakiego spotkałam.

Ania z Pomorza
________________________________________

G.Piotr
5 lipca 2010

Bardzo dobry logopeda, poprawił mi moją wymowę i teraz pracuję w telewizji jako lektor. Pozdrawiam. Piotr
________________________________________

Angela
30 sierpnia 2009

Najlepszy na Pomorzu logopeda i trener zdolnosci tworczych. Pan Pitak jest tworca metody pt. muzykodrma. Naprawde warto do niego przyjechac, nawet z drugiego konca swiata. Ja przyjechalam z Anglii.
________________________________________

Monika
25 lutego 2009

Polecam p.Władysława.
Mieliśmy problemy z synem.
Chodziliśmy na terapię z całą rodziną.
Bardzo nam pomógł.
Pozdrawiam Monika
_________________________________________________

barlicki
Użytkownik zweryfikowany
24 lutego 2009

wspaniały logopeda polecam
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```

________________________________________

Ena
30 grudnia 2008

Przez wiele lat byłam chora na nerwicę, jakałam się i bałam się rozmawiać. Po Kilkanastu sesjach terapeutycznych polubiłam siebie i nabrałam odwagi do ludzi. Zrozumiałam , że nikt nie chce mnie skrzywdzić, że nie mam powodu bać się ludzi. jeszcze czasami - jak siebie nie kontroluję - mam problemy z jakaniem, ale nauczyłam się relaksować przy pomocy dwóch treningów Jacobsona i Schultza ( mama je płytach CD) i wracam do normy.

Naprawdę warto leczyć się u W.Pitaka , bo to dobry fachowiec i dobry człowiek.
________________________________________

Di-Ler
Użytkownik zweryfikowany
11 grudnia 2008

Polecam pana Pitaka Władysława. Byłem u niego na terapii i w czasie kilku miesięcy nauczyłem się dobrze wymawiać "r" i inne litery. Najbardziej podoabało mi się jego podejście do człowieka , jest bardzo spokojny i wyrozumiały

@

[link widoczny dla zalogowanych]

.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pitak.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia, komunikaty, informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin