Forum www.pitak.fora.pl Strona Główna www.pitak.fora.pl
Pitakowie pochodzą z królewskiego grodu
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

STYCZEŃ 2016 w Koszalinie POEZJĄ MALOWANY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pitak.fora.pl Strona Główna -> Życie towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitak
Administrator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 366
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:49, 11 Lut 2016    Temat postu: STYCZEŃ 2016 w Koszalinie POEZJĄ MALOWANY

.

Wieczór Literacko-Muzyczny Krajowego Bractwa Literackiego, który odbył się 25 stycznia 2016 r. w Klubie KSM NASZ DOM w Koszalinie przebiegał pod hasłem: STYCZEŃ POEZJĄ MALOWANY.












.
Zwyczajowo spotkanie prowadzili Krystyna Pilecka i Roman Dopieralski, gościem wieczoru był Mikołaj Kobus, który w towarzystwie Michała Dolaka z Klubu "Nasz Dom" wzbogacał spotkanie muzycznie.












.
Po uroczystym przywitaniu i po wstępnym felietonie nastąpiło huczne otwarcie noworocznych szampanów , a następnie wszyscy uczestnicy spotkania odśpiewali STO LAT.












.
Program składał się z 4 części, w których koszalińscy poeci mieli okazję dwukrotnie zaprezentować swoje utwory.







.
Ja wystąpiłem w 3 części z prologiem do mojego monodramu pt. JAK ZROBIĆ KARIERĘ wg Parkinsona. Krysia Pilecka zapowiadając mnie dodała, że za ten monodram w 1976 r., podczas Ogólnopolskich Spotkań Amatorskich Teatrów Jednego Aktora w Zgorzelcu otrzymałem główną nagrodę oraz rekomendację do udziału Ogólnopolskim Festiwalu Zawodowych Teatrów Jednego Aktora w Toruniu.














.
Sukcesy aktorskie, absolutorium na studiach teatralnych i solidne przygotowanie do egzaminu przed komisją Aleksandra Bardiniego zakończyły się dyplomem aktorskim, a rok później - uprawnieniami reżysera estradowego.











.
Co by nie powiedzieć, to występ z fragmentem tego monodramu, w 40. rocznicę premiery, był dla mnie dużym przeżyciem .
.
Zapraszam do galerii z tego spotkania.
.
Władysław Andrzej Pitak

.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez pitak dnia Sob 11:16, 13 Lut 2021, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitak
Administrator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 366
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:50, 11 Lut 2016    Temat postu:

.














.

Literary-Musical Evening National Literary Brotherhood, which took place on January 25, 2016. Club KSM OUR HOME in Koszalin be entitled: JANUARY PAINTED POETRY.
.
Customarily meeting led by Krystyna Pilecka and Roman Dopieralski, guest of the evening was Nicholas Kobus, who accompanied Michael Dolák from the Club, "Our House" meeting enriched musically.












.
After the ceremonial greeting and after the initial column, there was a boisterous opening of the New Year's champagne, and then all the participants sang a hundred years.
.
The program consisted of four parts where poets Koszalin twice had the opportunity to present their works.












.
I stepped into 3 parts with a prologue to my monodrama "How to make a career" by Parkinson's. Christie Pilecka announcing my performance added that for this monodrama in 1976. During the national meetings of Amateur Theatres of One Actor in Zgorzelec received the main prize and the recommendation to attend the National Festival of Professional Theatres of One Actor in Torun.












.
The successes of my acting, discharge in higher education theater and a solid preparation for the exam before a committee Aleksander Bardini ended up acting diploma and a year later - the director's powers entertainer.
.
That's not to say that performance with a fragment of the monodrama, the 40th anniversary of the launch was for me a great experience.
.
Check out the gallery of the meeting.
.
Wladyslaw Andrew Pitak
















[link widoczny dla zalogowanych]





.
.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez pitak dnia Sob 11:17, 13 Lut 2021, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitak
Administrator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 366
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 11:18, 13 Lut 2021    Temat postu:

http://www.pitak.fora.pl/zycie-towarzyskie,20/styczen-2016-w-koszalinie-poezja-malowany,322.html#1488

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pitak.fora.pl Strona Główna -> Życie towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin